EKOGROSZEK FIRMOWY 1700zł luz i 1900zł pakowany po 25kg

W sprawie pełnej oferty i dostępności koniecznie dzwonić!TEL.534-750-000,515-705-712

Ekogroszek Firmowy 
Cena za 1 tonę (luzem) :
1700 zł – 
*PROMOCJA  z transportem przy zamówieniu min.1tona do 100km od Mysłowic lub wycena indywidualna przy większej odległości

Cena za 1 tonę (40 worków po 25 kg) :
1900 zł – 
*PROMOCJA z transportem przy zamówieniu min.1tona do 20km od Mysłowic lub wycena indywidualna przy większej odległości                                                                                       

Możliwość podjazdu na wagę + Certyfikat + Możliwość zakupu na raty +Za dopłatą możliwość zakupu w opakowaniach po 10kg + Gwarancja na produkt jeśli wystąpią uzasadnione problemy z jakością (nie dotyczy wilgotności-gdyż w okresach jesienno-zimowych oraz przy nasilonych kilkudniowych opadach ekogroszek nie będzie suchy)


Dostawy zazwyczaj z dnia na dzień 5dni w tygodniu!

Transport odbywa się:
-małymi autami (luz i paki)do 4ton towar układany na samochodzie może być na palecie (za paletę pobierana jest kaucja 50zł lub paleta przemysłowa na wymiane wymiar 100cmx120cm)
-większymi autami (luz i paki) do 6ton towar układany na samochodzie może być na palecie (za paletę pobierana jest kaucja 50zł lub paleta przemysłowa na wymiane wymiar 100cmx120cm)
-dużymi autami z windą (tylko paki) do 10ton towar na paletach ściągany windą i podwożony paleciakiem w miarę możliwości-utwardzony teren, (za paletę pobierana jest kaucja 50zł lub paleta przemysłowa na wymiane wymiar 100cmx120cm)
-dużymi autami typu TIR (tylko luz) do 26ton

wrzucenie do okienka/komórki/zsypu/piwnicy – 40zł od 1tony
wniesienie parter/piwnica/pomieszczenie gospodarcze/komórka – 80zł od 1tony

Zamów sprawdź jakość i ilość.Każdy opał – parametry zgodne z aktualnymi wymogami.Otrzymujesz komplet niezbędnych dokumentów w razie kontroli ze strony służb mundurowych nie musisz się martwić o konsekwencje.Szybka dostawa od ręki z możliwością odpłatnego wrzucenia lub wniesienia zakupionego opału.

Parametry jakościowe :
EKOGROSZEK FIRMOWY
typ węgla 31.2
wartość opałowa : 24-27MJ/kg
popiół : max.9%
siarka : 0,3-1 %
spiekalność RI : 5-25
wilgotność : max 15%
granulacja : 5 – 25 mm

SkladOpalu.Net SmarTTranS Dystrybucja zajmuje się głównie produkcją i dostawami węgla,ekomiału i ekogroszku luzem i pakowanego dla gospodarstw domowych oraz firm. Posiadamy transport firmowy, którym obsługujemy rejon Polski głównie śląskie,małopolskie,świętokrzyskie,opolskie,łódzkie w promieniu do 250km od Mysłowic.Istnieje też możliwość obsługi dalszych rejonów Polski. Sprawna i szybka dostawa zazwyczaj następnego dnia po zamówieniu z możliwością dodatkowo płatnego wrzucenia lub wniesienia zakupionego towaru. W naszej ofercie posiadamy opał tylko dobrej jakości zgodny z wymogami uchwały antysmogowej. Towar ważymy na legalizowanych wagach dodatkowo monitorowanych. Nasi kierowcy są pod stałym nadzorem GPS. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na węgiel orzech II orzech I miał ekomiał koks i inne.
www.skladopalu.net 

EKOGROSZEK FIRMOWY 1700zł luz i 1900zł pakowany po 25kg
Skład opału - Ekogroszek Standard