EKOGROSZEK FIRMOWY 27-28MJ 1750zł luz i 1950zł pakowany po 25kg

  • Post author:

 

W sprawie pełnej oferty i dostępności koniecznie dzwonić!TEL.534-750-000,515-705-712

Ekogroszek Firmowy 
Cena za 1 tonę (luzem) :
1750 zł – 
*PROMOCJA  z transportem przy zamówieniu min.1tona do 100km od Mysłowic lub wycena indywidualna przy większej odległości

Cena za 1 tonę (40 worków po 25 kg) :
1950 zł – 
*PROMOCJA z transportem przy zamówieniu min.1tona do 100km od Mysłowic lub wycena indywidualna przy większej odległości                                                                                       

Możliwość podjazdu na wagę + Certyfikat + Możliwość zakupu na raty +Za dopłatą możliwość zakupu w opakowaniach po 10kg + Gwarancja na produkt jeśli wystąpią uzasadnione problemy z jakością (nie dotyczy wilgotności-gdyż w okresach jesienno-zimowych oraz przy nasilonych kilkudniowych opadach ekogroszek nie będzie suchy)


Dostawy zazwyczaj z dnia na dzień 5dni w tygodniu!

Transport odbywa się:
-małymi autami (luz i paki)do 4ton towar układany na samochodzie może być na palecie (za paletę pobierana jest kaucja 50zł lub paleta przemysłowa na wymiane wymiar 100cmx120cm)
-większymi autami (luz i paki) do 6ton towar układany na samochodzie może być na palecie (za paletę pobierana jest kaucja 50zł lub paleta przemysłowa na wymiane wymiar 100cmx120cm)
-dużymi autami z windą (tylko paki) do 10ton towar na paletach ściągany windą i podwożony paleciakiem w miarę możliwości-utwardzony teren, (za paletę pobierana jest kaucja 50zł lub paleta przemysłowa na wymiane wymiar 100cmx120cm)
-dużymi autami typu TIR (tylko luz) do 26ton

wrzucenie do okienka/komórki/zsypu/piwnicy – 40zł od 1tony
wniesienie parter/piwnica/pomieszczenie gospodarcze/komórka – 80zł od 1tony

Zamów sprawdź jakość i ilość.Każdy opał – parametry zgodne z aktualnymi wymogami.Otrzymujesz komplet niezbędnych dokumentów w razie kontroli ze strony służb mundurowych nie musisz się martwić o konsekwencje.Szybka dostawa od ręki z możliwością odpłatnego wrzucenia lub wniesienia zakupionego opału.

Parametry jakościowe :
EKOGROSZEK FIRMOWY

Typ Kazimierz, Piekary.

Idealne parametry, najlepszy jakościowo:

kaloryczność 27-28MJ/KG,niska spiekalność, znikomy popiół do 3%.

Do wszystkich pieców z podajnikami.

Produkt pakowany – Plus 200zł


SkladOpalu.Net SmarTTranS Dystrybucja zajmuje się głównie produkcją i dostawami węgla,ekomiału i ekogroszku luzem i pakowanego dla gospodarstw domowych oraz firm. Posiadamy transport firmowy, którym obsługujemy rejon Polski głównie śląskie,małopolskie,świętokrzyskie,opolskie,łódzkie w promieniu do 250km od Mysłowic.Istnieje też możliwość obsługi dalszych rejonów Polski. Sprawna i szybka dostawa zazwyczaj następnego dnia po zamówieniu z możliwością dodatkowo płatnego wrzucenia lub wniesienia zakupionego towaru. W naszej ofercie posiadamy opał tylko dobrej jakości zgodny z wymogami uchwały antysmogowej. Towar ważymy na legalizowanych wagach dodatkowo monitorowanych. Nasi kierowcy są pod stałym nadzorem GPS. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na węgiel orzech II orzech I miał ekomiał koks i inne.
www.skladopalu.net 

You are currently viewing EKOGROSZEK FIRMOWY 27-28MJ 1750zł luz i 1950zł pakowany po 25kg
Skład opału - Ekogroszek Standard