EKOGROSZEK WESOŁA 100% luzem 1400zł i pakowany 1550zł z dostawą śląskie i małopolskie*.Najwyższa kaloryczność! Najmocniejszy na rynku!

  • Post Author:

Ekogroszek Wesoła 100% to prawdziwy diament wśród ekogroszków – prawdopodobnie najlepszy w Polsce. Ma niezwykle wysoką wartość opałową i jednocześnie stosunkowo niewielką spiekalność.Pozostawia przy tym znikomą ilość popiołu. Najlepiej sprawdza się w mroźne dni wtedy w pełni możemy wykorzystać jego potencjał i moc. Gwarantuje niemal bezobsługową pracę wszelkich kotłów z podajnikiem.Wszelkie informacje uzyskacie Państwo pod nr tel. 515-396-515 na www.skladopalu.net

Cena za 1 tonę (luzem) :
1400 zł – z transportem województwo śląskie i małopolskie do 100km od Mysłowic*/**
* transport gratis przy minimalnym zamówieniu 3tony
** transport gratis przy mniejszym zamówieniu min.1tona do 50km od Mysłowic lub wycena indywidualna przy większej odległości

Cena za 1 tonę (40 worków po 25 kg) :
1550 zł – z transportem województwo śląskie i małopolskie do 100km od Mysłowic*/**/***
* transport gratis przy minimalnym zamówieniu 3tony
** transport gratis przy mniejszym zamówieniu min.1tona do 50km od Mysłowic lub wycena indywidualna przy większej odległość                                                                                        

Kwit wagowy oraz możliwość podjazdu na wagę + Certyfikat + Możliwość zakupu na raty +Za dopłatą możliwość zakupu w opakowaniach po 10kg + Gwarancja na produkt jeśli wystąpią uzasadnione problemy z jakością (nie dotyczy wilgotności-gdyż w okresach jesienno-zimowych oraz przy nasilonych kilkudniowych opadach ekogroszek nie będzie suchy)

Dostawy zazwyczaj z dnia na dzień 6dni w tygodniu!

Transport odbywa się:
-małymi autami (luz i paki)do 4ton towar układany na samochodzie może być na palecie (za paletę pobierana jest kaucja 50zł lub paleta przemysłowa na wymiane wymiar 100cmx120cm)
-większymi autami (luz i paki) do 6ton towar układany na samochodzie może być na palecie (za paletę pobierana jest kaucja 50zł lub paleta przemysłowa na wymiane wymiar 100cmx120cm)
-dużymi autami z windą (tylko paki) do 10ton towar na paletach ściągany windą i podwożony paleciakiem w miarę możliwości-utwardzony teren, (za paletę pobierana jest kaucja 50zł lub paleta przemysłowa na wymiane wymiar 100cmx120cm)
-dużymi autami typu TIR (tylko luz) do 26ton

wrzucenie do okienka/komórki/zsypu/piwnicy – 40zł od 1tony
wniesienie parter/piwnica/pomieszczenie gospodarcze/komórka – 60zł od 1tony

Zamów sprawdź jakość i ilość.Każdy opał – parametry zgodne z aktualnymi wymogami.Otrzymujesz komplet niezbędnych dokumentów w razie kontroli ze strony służb mundurowych nie musisz się martwić o konsekwencje.Szybka dostawa od ręki z możliwością odpłatnego wrzucenia lub wniesienia zakupionego opału.

Parametry jakościowe :
EKOGROSZEK WESOŁA 100%
typ węgla 32.1
wartość opałowa : ok.30MJ/kg
popiół : max 5%
siarka : 0,28 %
spiekalność RI : max 20
wilgotność : max 15%
granulacja : 5 – 25 mm

Mysłowicki Węgiel Sp. z o.o. SmarTTranS Dystrybucja zajmuje się głównie produkcją i dostawami węgla,ekomiału i ekogroszku luzem i pakowanego dla gospodarstw domowych oraz firm. Posiadamy transport firmowy, którym obsługujemy rejon Polski głównie śląskie,małopolskie,świętokrzyskie,opolskie,łódzkie w promieniu do 250km od Mysłowic.Istnieje też możliwość obsługi dalszych rejonów Polski. Sprawna i szybka dostawa zazwyczaj następnego dnia po zamówieniu z możliwością dodatkowo płatnego wrzucenia lub wniesienia zakupionego towaru. W naszej ofercie posiadamy opał tylko dobrej jakości zgodny z wymogami uchwały antysmogowej. Towar ważymy na legalizowanych wagach dodatkowo monitorowanych. Nasi kierowcy są pod stałym nadzorem GPS. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na węgiel orzech II orzech I miał ekomiał koks i inne.
www.skladopalu.net tel.515-396-515

EKOGROSZEK WESOŁA 100% luzem 1400zł i pakowany 1550zł z dostawą śląskie i małopolskie*.Najwyższa kaloryczność! Najmocniejszy na rynku!