Ekogroszek – Najwyższa jakość

Posiadamy w swojej ofercie wysokiej jakości ekogroszek – luzem i pakowany (25kg i 10kg), pochodzący ze śląskich kopalń. Zadowolenie naszych klientów stanowi dla nas priorytet, dlatego oferowany przez nas opał podlega restrykcyjnej selekcji. Dzięki temu mamy pewność, że do naszych klientów trafia ekogroszek o wysokiej wartości opałowej,niewielkiej ilości popiołu oraz niskiej spiekalności. To najwyższej jakości produkty, pozbawione zanieczyszczeń oraz miału.Ekogroszek  przechowywany jest pod zadaszeniem co zmniejsza znacznie możliwość namoknięcia. Dowodem na wysoką jakość naszych produktów są dobre rekomendacje naszych klientów wśród sąsiadów,znajomych oraz pozytywne opinie naszych klientów.

ekogroszek

Piast,Ziemowit
Idealne parametry, najlepszy jakościowo:
wartość opałowa  25-28MJ/KG, niska spiekalność max.4RI, niski popiół 4-10%
Do wszystkich pieców z podajnikami.

Produkt pakowany – Plus 200zł

Staszic, Wesoła.
Świetne parametry, niesamowicie wydajny.
Kaloryczność 29-30MJ/KG,niski popiół.
Średniej wielkości węgiel do pieców tradycyjnych i centralnego ogrzewania.

Produkt pakowany – Plus 200zł

Parametry jakościowe:
 typ węgla: 32.1 wartość opałowa: 30 MJ/kg popiół:  6% siarka:  0,28% spiekalność RI: 20 granulacja: 5 – 25 mm 

Produkt pakowany – Plus 150zł

ekogroszek

Szybki transport

Zapewniamy darmowy transport przy minimum 1tonie opału luzem lub pakowanego w promieniu do 50 km od Mysłowic. W strefie 50-100 km od Mysłowic – transport płatny 100 zł lub do uzgodnienia. Dostawa w przeciągu 1-3 dni, zwykle następnego dnia po zamówieniu od poniedziałku do soboty. Towar dostarczany jest samochodami o ładowności 2-10t i 25t (luzem i pakowany na paletach) z możliwością odpłatnego wrzucenia lub wniesienia .

 
Dodatkowo mieszkańcy Mysłowic i okolicznych miast mogą liczyć na dostawę już przy zamówieniu 10 worków po 25 kg ekogroszku,również z odpłatną usługą wnoszenia.
 
Osobisty odbiór zamówionego opału prosimy umawiać telefonicznie, w celu uniknięcia oczekiwania na załadunek.

Ekologia

Staramy się również dbać o środowisko. Dlatego w naszej ofercie posiadamy wyłącznie produkty spełniające wymogi uchwały antysmogowej dla województw: śląskiego i małopolskiego, a sprzedawany przez nas opał jest zalecany zarówno do pieców nowej, jak i starej generacji.

ekogroszek firmowy

Kontakt

MYSŁOWICKI WĘGIEL Sp. z o.o. (biuro,magazyny,produkcja,baza transportowa): 41-404 Mysłowice, ul. Dworcowa 60Biuro: +48 515 396 515Doradca klienta: Marcin Manek: +48 515 599 844, Mariusz Manek +48 880 121 680E-mail: biuro@skladopalu.netWłaściciel: Mysłowicki Węgiel Sp. z o.o. 41-404 Mysłowice Dworcowa 60

TRANSPORT FIRMOWY

W obrębie około 100 km od Mysłowic: transport min 1 tony opału luzem lub pakowanego w strefie do 50 km jest bezpłatny, a w strefie 50-100 km od Mysłowic – płatny 100zł lub do uzgodnienia. Dostawa w przeciągu 1-3 dni, zwykle następnego dnia po zamówieniu od poniedziałku do soboty. Towar dostarczany jest samochodami o ładowności 10t (z windą tylko towar na paletach),6t (bez windy luz i palety),4t (bez windy luz i palety). Płatność gotówką przy dostawie lub przelewem bankowym (przedpłata) oraz szybki przelew online (Dotpay) i raty online (Dotpay) lub system ratalny Alior Bank i BGŻ.