Węgiel, ekogroszek, kruszywa, usługi transportowe

Najlepszy węgiel Ekogroszek Katowice Jaworzno, Mysłowice, Sosnowiec.

Najlepszy Ekogroszek Katowice, Ekogroszek Jaworzno, Ekogroszek Mysłowice.

Zapraszamy do zakupu naszych produktów marki Ekogroszek Katowice. Zadowolenie naszych klientów stanowi dla nas priorytet, dlatego oferowany przez nas opał podlega restrykcyjnej selekcji. Dzięki temu mamy pewność, że do naszych klientów trafia ekogroszek o wysokiej wartości opałowej, niskiej spiekalności, niewielkiej ilości wytwarzanego popiołu i szkodliwych dla zdrowia związków lotnych.

Oferujemy wyłącznie węgiel najwyższej jakości, zatem w naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór najbardziej popularnych na rynku odmian węgla w postaci ekogroszku. Nasza firma oferuje sprzedaż węgla krajowej produkcji (Katowice). Jesteśmy pewni jakości węgla który zawiera nasza oferta! Powiedz nie podróbkom ekogroszku w postaci miału uzupełnianego lepiszczem, czy węglowi o sztucznie wzbogacanej kaloryczności!

Wysokiej jakości parametry pozwalają na wydajne względem ceny ogrzewanie twojego domu lub firmy. Nasza oferta obejmuje węgiel sprzedawany luzem oraz workowany (węgiel workowany – do podanych poniżej cen należy doliczyć 150 zł).

Piast,Ziemowit,Chwałowice,Staszic
Idealne parametry, najlepszy jakościowo:
wartość opałowa  25-29MJ/KG, niska spiekalność max.15RI, niski popiół 4-10%
Do wszystkich pieców z podajnikami.

Produkt pakowany – Plus 200zł

Piast,Ziemowit,Chwałowice,Staszic,Wesoła
Dobre parametry, nienaganna jakość.
Kaloryczność 25-29MJ/KG
Średniej wielkości węgiel do pieców tradycyjnych i centralnego ogrzewania.

Produkt pakowany – Plus 200zł

Parametry jakościowe:
 typ węgla: 32.1 wartość opałowa: 28-29 MJ/kg popiół:  6% siarka:  0,28% spiekalność RI: 20 granulacja: 5 – 25 mm 

Podana cena jest ceną za sprzedaż węgla luzem. Do ceny za węgiel w workach należy doliczyć 200 zł. Aglomeracja Katowicka dostawa w cenie!

Ekogroszek Węgiel Katowice

Ekogroszek Wesoła 100%

Jeden z naszych produktów to Ekogroszek Wesoła 100%, który jest prawdziwym diamentem w tej klasie węgla. To prawdopodobnie najlepszy ekogroszek na polskim rynku. Skład węgla Wesoła 100% gwarantuje wysoką jakość opału, jego niewielką spiekalność i parametry spalania plasujące go w ramach produktów eko, znikomo wpływających na ślad węglowy. Przy spalaniu pozostawia on znikomą ilość popiołu, gwarantując niemal bezobsługową pracę wszelkich kotłów z podajnikiem, jak i kotłów tradycyjnych*.

* Należy pamiętać, że duży wpływ na jakość i czystość procesu spalania ma sposób spalania. Kotły dolnego spalania, jak i kotły spalania górnego rozpalane od góry (spalanie współprądowe) – w przeciwieństwie do kotłów spalania górnego rozpalanych od dołu – pozwalają na skuteczniejsze dopalenie substancji lotnych wydobywających się z utlenianego paliwa. Niestety, kotły spalania dolnego charakteryzuje zazwyczaj dużo mniejsza elastyczność co do paliwa, którym mogą być zasilane (w przeciwieństwie do kotłów spalania górnego, w których prócz grubszych brył węgla spalimy również drewno). Standaryzowane rozmiary ziaren ekogroszku (5-25 mm) pozwalają na jego stosowanie w zasilanych automatycznie i coraz powszechniejszych kotłach z podajnikami retortowymi. Takie spalanie, w porównaniu ze spalaniem na ręcznie zasilanych rusztach, powoduje dalsze ograniczenie szkodliwych dla życia i środowiska produktów spalania, takich jak czad, tlenek węgla, węglowodory aromatyczne, dioksyny, czy pyły zawieszone.

Producent: firma Mysłowicki Węgiel Sp. z o.o.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Ze względu na najwyższą jakość, nasz skład opału zadowoli najbardziej wymagających klientów!

Sprzedaż węgla – pełna oferta i szczegóły dostępne tutaj.

Zapraszamy także do odwiedzenia naszej strony na portalu facebook.

W przypadku pytań o szerszą ofertę opału i sprzedaż węgla gatunków takich jak węgiel kamienny, węgiel orzech kostka, orzech II, miał, drewno – prosimy o kontakt! Zadzwoń lub skontaktuj się z nami przez e-mail.

 
Ekogroszek

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o naszej ofercie? Jesteśmy do twojej dyspozycji! Zadzwoń już teraz!

Kontakt:

MYSŁOWICKI WĘGIEL Sp. z o.o.
(biuro, skład opału, sprzedaż węgla, produkcja, baza transportowa):
41-404 Mysłowice
ul. Dworcowa 60
Biuro: +48 515 396 515

Doradcy klienta:

Marcin Manek: +48 515 599 844
Kazimierz Broda +48 503 352 341

E-mail: biuro@skladopalu.net

SmartTrans Kazimierz Broda

40-237 Katowice, ul. 1-go Maja 134/16
NIP: 9542433496
Regon: 240664636
Nr konta: 04 1050 1214 1000 0023 1899 9212
(ING Bank Śląski)