TRANSPORT SKLEP PGG. DOSTAWA TRANSPORT PRZYWÓZ ODBIÓR REALIZACJA DOSTAWY ze SKLEPU PGG.

  • Post author:

Transport Dostawa ze sklepu PGG – usługi transportowe

Szczegóły pod numerami telefonów 

534-750-000, 515-599-844

Realizujemy zamówienia ze sklepu PGG,TAURON,WĘGLOKOKS i SAMORZĄDY – usługi transportowe. Państwo zamawiacie sobie węgiel ze sklepu nam zlecacie realizację odbiór transport. Do odbioru węgla potrzebne jest pełnomocnictwo  oryginał. Kopia deklaracji złożonej do Centralnej Ewidencji Budynków CEEB. Adres budynku w którym znajduje się źródło ciepła musi być zgodny z adresem gospodarstwa domowego wskazanego w zamówieniu.

Transport dostawa ze sklepu PGG

Transport Dostawa ze sklepu PGG

Naszym transportem obsługujemy województwo śląskie oraz województwa ościenne.  Lokalizacje nie dalsze niż 250km od Katowic. Jeżeli jesteś spoza tego obszaru możesz również zlecić nam odbiór na PGG. Przerobimy na ekogroszek i zapakujemy ale towar od nas musisz już odebrać na własną rękę. My wszystko przygotujemy i będzie na gotowo do odbioru z naszego składu.

W związku z tym, że spora część klientów potrzebuje ekogroszek a jest on zazwyczaj niedostępny. Proponujemy zamówić sobie węgiel groszek lub orzech II. My zajmiemy się resztą czyli przerobimy ten węgiel na ekogroszek. W razie potrzeby zapakujemy w worki po 25kg lub 10kg przywieziemy*. Odpłatnie możemy również wnieść lub wrzucić.

Więcej szczegółów odnośnie procesu realizacji  zamówienia ze sklepu PGG , TAURON oraz WĘGLOKOKS oraz SAMORZĄDÓW  pod numerami telefonów.

Transport dostawa ze sklepu PGG

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

pon.-pt. w godz 7-15 oraz sob. 7-12

TEL. 534-750-000, 515-599-844

Sprawdź lokalizacje i opinie na Google -> Skład Opału

Szczegóły pod numerami telefonów 534-750-000, 515-599-844, 660-133-480

TRANSPORT DOSTAWA ZE SKLEPU PGG.

TRANSPORT PRZYWÓZ ODBIÓR REALIZACJA DOSTAWY ze SKLEPU PGG.

You are currently viewing TRANSPORT SKLEP PGG. DOSTAWA TRANSPORT PRZYWÓZ ODBIÓR REALIZACJA DOSTAWY ze SKLEPU PGG.